Kurumsal
KURUMSAL
Biz Kimiz

Akpınar Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. Bursa'nın önde gelen ve öncü bilişim danışmanlık firmasıdır. Yöneticimizin 20 yılı aşkın birikimleri ile global bir vizyon doğrultusunda, 2009 yılında kurduğu deneyimli ama genç bir şirkettir.

Amacımız; müşterilerimize yeni ufuklar açarak, iş süreçlerine destek olmak ve en iyi çözümleri sunmaktır.

 Müşterilerimizin teknolojinin ve yasaların getirmiş olduğu gereksinimler karşısında, başarılı olabilmeleri için uğraş vermekteyiz.

Edindiğimiz deneyimler ile müşterilerimize fiyat ve rekabet avantajı sağlayarak çalışmalar yapmaktayız.

Sektöre özel entegre çözümler, servis ve bakım hizmetleri, network, sistem, yazılım ve bilgi güvenliği danışmanlığına kadar geniş bir yelpazede Bursa bölgesine ve tüm Türkiye’ye yaklaşık 40 kişilik uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Kuruluşumuzdan itibaren kısa süre içinde aralarında Türkiye’de tanınan birçok özel ve kamu firması ile çalışarak birçok prestijli projeye imza attık.

Örn: https://www.zyxel.com/tr/tr/solutions/success_story_20210204_435526.shtml


Akpınar Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak amacımızı kuruluşumuzdan bu yana hep müşterilerimizin memnuniyeti olarak belirledik.

 

 

Dünyanın en iyileri ile çalışıyoruz...
Akpınar Bilişim sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha Fazla