Siber Güvenlik Çözümleri
İşletmenizi Dış Tehditlere Karşı Korumak İçin Uçtan Uca Çözümler AKPINAR'da ...
Bilgi Alın
Sistem Destek ve Bakım Hizmetleri
Teknolojik Altyapınızı Profesyonel Hizmet Anlayışımız ile Güvence Altına Alıyoruz ...
Bilgi Almak İçin ...
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu
6698 Sayılı Kanunun Gerektirdiği Teknik ve İdari Tedbirler Hakkında Uzman Ekiplerimiz ile Eksiksiz Çözümler
KVVK Danışmanlık Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin ...

SAM (Yazılım Varlık YönetİMİ)

Yazılım lisansları da birer varlık ve yatırımdır, ve buna göre yönetilmelidir. SAM, kurumunuz büyürken maliyetleri kontrol altına almanızı ve yatırımlarınızı optimize etmenizi sağlar.

Yazılım Varlık Yönetimi (SAM), kurumunuz bütününde ve yazılımların yaşam döngüsünün tüm aşamaları boyunca maliyetleri kontrol etmenizi ve yazılım yatırımlarını optimize etmenizi sağlayan, sektördeki en iyi uygulamalardandır. Sürekli bir planla yönetilen SAM, nelere sahip olduğunuzu, bunların nerede çalıştığını ve fazlalık bulunup bulunmadığını tespit etmenizi kolaylaştırır.

Düzgün uygulanan bir SAM planı, maliyetleri azaltmanızı, güvenlik ve uyumluluğu geliştirmenizi ve gelecekteki yazılım gereksinimlerini öngörmenizi sağlar. SAM ayrıca, BT projelerine ilişkili maliyetleri ve avantajları da doğru bir şekilde kaydetmenizi sağlayarak, kurumunuza bir rekabet avantajı sunar.


Kurumunuz sorunsuz ve verimli çalışmak için BT işlemlerine bağımlıysa, kurumunuzun bütünündeki yazılımları yönetmenin karmaşıklığını yakından tanıyor olmalısınız.

Maliyetleri kontrol altına almanın ve iş ve yasal riskleri yönetmenin en iyi yolu nedir? Sahip olduğunuz yazılımlarla daha fazlasını yapabilir misiniz?


Mevcut BT altyapınız şirketiniz büyüdükçe genişleyebilecek mi? SAM, iş ve BT süreçleri ve prosedürlerinin teknolojiyle birleştirilmesiyle oluşan, kendini kanıtlamış ve kurumunuza yardımcı olabilecek, sektörün en iyi uygulamalarındandır.

İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SİZİNLE İRTİBATA GEÇMEMİZİ İSTER MİSİNİZ?