Siber Güvenlik Çözümleri
İşletmenizi Dış Tehditlere Karşı Korumak İçin Uçtan Uca Çözümler AKPINAR'da ...
Bilgi Alın
Sistem Destek ve Bakım Hizmetleri
Teknolojik Altyapınızı Profesyonel Hizmet Anlayışımız ile Güvence Altına Alıyoruz ...
Bilgi Almak İçin ...
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu
6698 Sayılı Kanunun Gerektirdiği Teknik ve İdari Tedbirler Hakkında Uzman Ekiplerimiz ile Eksiksiz Çözümler
KVVK Danışmanlık Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin ...

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

LAN (Local Area Network) ÇÖZÜMLERİ

Az sayıda kullanıcı için tasarlanmış küçük ofis uygulalamarından, binlerce uç içeren kampüs çözümlerine, yapısal kablolamadan kablosuz çözümlere kadar uzanan birçok kavramı içeren Yerel Alan Ağ çözümlerinin bu entegrasyonu sağlayabilmesi için çok titiz bir yaklaşımla tasarlanıp uygulanması gerekmektedir. Akpınar, bilgi ve tecrübesini yansıttığı yüksek performanslı Yerel Alan Ağ Çözümleri ile müşterilerinin hizmetindedir.

WAN (Wide Area Network) ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde pek çok şirketin yönetim, üretim, satış, servis, depolama ve sevkiyat faaliyetleri birden fazla yerden gerçekleştirilmektedir. Bölge müdürlükleri oluşturulmakta, lojistik merkezleri şehrin trafiğinden çıkarılıp, alan maliyetlerinin daha düşük olduğu yerlere taşınmakta ve müşterilere daha yakın olmak için farklı lokasyonlarda temsilcilikler kurulmaktadır.
Bu dağıtık yapı kendi verisini oluşturmaya başlar. Bu verilerin bulunduğu lokasyonlarda kalması hem yönetimsel, hem de karar aşamalarında işletmelerin yanlış kararlar almasına veya doğru kararları geç almasına yol açabilir. Bu tarz dağıtık yapıdaki bir kurumun verilerinin merkezileştirilmesi hem bilgi yönetimini kolaylaştıracak hem de kurum için kritik olan kararların daha sağlıklı alınmasına yardımcı olacaktır. Farklı lokasyonlardaki stoklarınızı anlık görebilir, satışı yapılmış ve sevk edilmeyi bekleyen ürünlerin neler olduğunu görebilir veya ürünlerinizin bölgelere göre ne tarz hizmet gereksinimleri içerisinde olduğunu hızlı ve anlık olarak ölçümleyebilirsiniz. Böylece kullanılan yazılımlarınızın ve verilerinizin gerçeği yansıttığından emin olabilirsiniz. Farklı lokasyonlarınız arasında oluşturulacak olan bir geniş alan ağı çözümü bilgilerin merkezileştirilmesinin yanı sıra kaynaklarında verimli olarak kullanılmasını sağlayacaktır. Akpınar , ağ çözümlerini dünya genelinde tanınmış ürünlerle en iyi şekilde ve anahtar teslimi olarak uygulamaktadır.

WI-FI ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde çoğunlukla kablolu iletişim ortamlarını kullanan sistemler kurulmakla beraber uygulama mekanının özel durumu nedeniyle; (kablolama yapılacak binanın tarihi eser olması, arazinin kablo çekmeyi zorlaştıran yapısı, mobilite ihtiyacı vb.) kablosuz çözümlere gidilmesine yol açmaktadır.

Bugünki hali ile wireless; kablolu sistemin tamamlayıcısı ve destekleyicisi konumundadır. Kablolu Ağ Çözümleri’nin uzmanı NETECH; wireless teknolojisindeki gelişmeleri de stratejik bir yaklaşım ile takip ederek, bu alanda eğitim almış kadrosu ile, kablosuz çözümleri dikkatle tasarlar ve başarıyla uygular.

 

İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SİZİNLE İRTİBATA GEÇMEMİZİ İSTER MİSİNİZ?